105 Sarı Otobüs Saatleri Ovaeymir - Mimar Sinan

105 Sarı Otobüs Saatleri Ovaeymir – Mimar Sinan

105 Sarı Otobüs Saatleri Ovaeymir – Mimar Sinan

105 Sarı Otobüs Saatleri Ovaeymir – Mimar Sinan, Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 105 hattının hareket saatleridir. 105 sarı otobüs hareket saatleri için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. Ovaeymir TOKİ Mimar Sinan mahallesi sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

105 sarı otobüs saatleri
105 sarı otobüs saatleri aydın

Mimar Sinan’dan-Ovaeymir’e Gidiş: Ali İhsan Paşa Blv.(Polis Meslek Yüksek Okulu)- Mimar Sinan Blv.-Şair Ömer Blv.-Anadolu Blv.-Yörük Ali Efe Blv.-Efekent Blv.-Turgut Özal Blv.-1717 Sk.(Kemer Cami)-Vakıf Cd.-Sakarya Cd.-Mesudiye Cd.-Çankaya Cd.- Hükümet Blv.-Adnan Menderes Blv.-İzmir Blv.(Aydın-İzmir Karayolu)-Çine Cad.(Vali Konağı-Şükran Güngör Tiyatro Salonu)-Hakkı Bey Cad.-İsmet Sezgin Blv.-Ovaeymir Mah.(son durak)

Ovaeymir’den-Mimar Sinan’a Dönüş: Ovaeymir Mah.-İsmet Sezgin Blv.-Hakkı Bey Cad.-Çine Cad.(Vali Konağı-Şükran Güngör Tiyatro Salonu)-İzmir Blv.(Aydın-İzmir Karayolu)-Adnan Menderes Blv.-Hükümet Blv.-Çankaya Cd.-Mesudiye Cd.-Sakarya Cd.-Vakıf Cd.-1717 Sk(Kemer cami)-Turgut özal Blv.-Efekent Blv.-Yörük Ali Efe Blv.-Anadolu Blv.-Şair Ömer Blv.-Mimar Sinan Blv.-Ali İhsan Paşa Blv.(Polis Meslek Yüksek Okulu) 

GÜNCEL

105-  OVAEYMİR – MİMAR SİNAN MAHALLESİ

105-  OVAEYMİR – MİMAR SİNAN MAHALLESİ

OVAEYMİR

MİMAR SİNAN MAHALLESİ

HAFTAİÇİ

CUMARTESİ

PAZAR

HAFTAİÇİ

CUMARTESİ

PAZAR

07:15

 

08:00

 

11:45

 

12:30

 

16:15

 

17:00

 

105 Ovaeymir TOKİ Mimar Sinan Sarı Otobüs Ücretleri

105 Ovaeymir TOKİ Mimar Sinan Sarı otobüs hattı ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 105 Ovaeymir TOKİ Mimar Sinan Sarı otobüs hattında yolculuk yapabilirler.

  KULLAN AT KART TAM İNDİRİMLİ 
OVAEYMİR-MİMAR SİNAN MAHALLESİ1 BİNİŞ2,75 TL 2,00 TLMİMAR SİNAN MAHALLESİ-OVAEYMİR 
105 sarı otobüs fiyatları

Aydın Sarı Otobüs Saatleri listesini görüntülemek için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter