272 Sarı Otobüs Saatleri

272 Sarı Otobüs Saatleri

272 Sarı Otobüs Hattı

272 Sarı Otobüs saatleri Kuşadası Güzelçamlı , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 272 Sarı Otobüs hattının hareket saatleridir. 272 Sarı Otobüs hareket saatleri Kuşadası Güzelçamlı için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. Kuşadası Güzelçamlı sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

272 sarı otobüs saatleri aydın
272 sarı otobüs saatleri

272 Sarı Otobüs Saatleri Kuşadası Güzelçamlı

272 Sarı Otobüs saatleri Aydın ; Kuşadası Güzelçamlı güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 272 Sarı Otobüs saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 272 Sarı Otobüs hattı güzergahı yer almaktadır.  

KUŞADASI’NDAN GÜZELÇAMLI’YA GİDİŞ: KUŞADASI DEVLET HASTANESİ-MARİNA-CANDAN TARHAN BULVARI-SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI-KUŞADASI OTOGAR-DAVUTLAR KAVŞAĞI-DAVUTLAR-GÜZELÇAMLI-ZEUS MAĞRASI GİRİŞ

GÜZELÇAMLI’DAN KUŞADASI’NA DÖNÜŞ: ZEUS MAĞRASI GİRİŞ-GÜZELÇAMLI-DAVUTLAR-DAVUTLAR KAVŞAĞI-KUŞADASI OTOGAR-SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI-CANDAN TARHAN BULVARI-MARİNA-KUŞADASI DEVLET HASTANESİ

GÜNCEL

272 SARI OTOBÜS SEFERLERİ GEÇİCİ OLARAK DURDURULMUŞTUR.

272 Sarı Otobüs Ücretleri

272 Sarı Otobüs ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 272 Sarı Otobüs Kuşadası Güzelçamlı hattında yolculuk yapabilirler.

272 KUŞADASI-GÜZELÇAMLI

 

 KULLAN AT KART

 TAM

 İNDİRİMLİ

DAVUTLAR-GÜZELÇAMLI

2 BİNİŞ

4,00 TL

2,65 TL

KUŞADASI-DAVUTLAR

2 BİNİŞ

5,50 TL

4,00 TL

KUŞADASI-GÜZELÇAMLI

3 BİNİŞ

8,25 TL

6,00 TL

Alternatif hatlar için Aydın Sarı Otobüs Saatleri tam listesini kullanabilirsiniz.

Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter