Aydın rehberi, Efeler ve diğer ilçelerimizde faaliyet gösteren kuruluşların yer aldığı bir rehber sitesidir. İnternet sitemiz üzerinde sarı otobüs saatleri, nöbetçi eczaneler, firma rehberi, gezi önerileri gibi pek çok faydalı içerik yer almaktadır. Sunulan hizmetlerim tamamen ücretsiz olup, herhangi bir ajans ile bağlantımız bulunmamaktadır.

Şehri ziyaret etmek veya ziyaret edipte yeni yerler keşfetmek isteyen herkes Aydın rehberi arama kutusu üzerinden istediği lokasyonu inceleyebilmektedir. Ayrıca Adnan Menderes Üniversitesi öğrenci adayları da Aydın Yurtları sayfamızdan yurtlar hakkında bilgi alabilmektedir.

Aydın Mekanları keşfedilmeyi bekliyor. Şehrin her noktasında birbirinden farklı onlarca konsept kafe, tarihi eser, doğal güzellikler ve pek çok keşfedilmeyi bekleyen lokasyon var. Aydın’a yolu düşen yüzlerce insandan biriyseniz, bu listeler ve lokasyonlar tam size göre. Şehri keşfedin…

Aydın Firmaları hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için Aydın Firma Rehberi sayfası kullanılabilmektedir. Bölgesel olarak yer alan firma rehberi ile yerel esnafın tanınması amaçlanmaktadır. Düzenli olarak eklenen yeni listeler ile güncel firmalar sürekli olarak burada!

Aydın Yurtları her yıl binlerce Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisine hizmet veriyor. Ancak en iyi yurt hangisi, bunu belirlemek cidden zor. Yine de tüm yurtlar hakkında bilgiler web sitemizde ve bu sayede öğrenciler veya öğrenci adayları uzaktan yurtlar hakkında bilgi alabilmektedirler.

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter