Efeler Haber: Doğum Hastanesine Sağlık Turizmi Belgesi

Efeler Haber: Doğum Hastanesine Sağlık Turizmi Belgesi

Efeler haber, Kadın Doğum hastanesi Sağlık Turizmi yapabilmek için gerekli belgeyi edindi. Böylelikle Aydın için yalnızca kültürel değil sağlık alanında da turizm imkanı sahibi oldu. Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Sağlık Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı ‘ nın onayı ile Türkiye’ de Sağlık Turizmi yapabilecek hastaneler arasına girdi. Sağlık turizmi yetki belgesi alabilmek için gerekli çalışmaları tamamlayan Kadın Doğum Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’na başvurusunu tamamladı. İlgili başvuruya istinaden gerekli incelemeler yapılan hastaneye “Uluslararası Sağlık Turizmi Yeterlilik Belgesi” verildi.

Bölge ve Ülke Ekonomisine Katkı

Aydın Kadın Doğum Hastanesinin edindiği yeni belge ile kentimize gelen turistlere aynı zamanda sağlık hizmetleri de sunulmuş olacak. Özel sağlık ihtiyaçları için şehrimizi tercih edecek yabancılar hem bölge hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacak.
Etiketler:
Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter