Karacasu haber: Herkesin borcunu sildirdi

Karacasu haber: Herkesin borcunu sildirdi

Bu zor günlerde bakkalların veresiye defterlerini sildiren hayırseverlerden biri de Karacasu’da ortaya çıktı. Girdiği bakkaldaki mahallelinin borcunu sıfırladı.

Karacasu haber; Ülkemizde eskilerden kalan bir huy olan, veresiye defteri sildirme olayı son yaşanılan süreçte oldukça sık görülmeye başlandı. Aydın Karacasu’da kimliğinin açıklanmasını istemeyen bir hayırsever, sabah saatlerinde Cabi Mahallesi’ndeki Filiz Markete gelerek mahalleliye ait olan 4 bin liralık veresiye borcunu sildirdi.

Karacasu Haber: Marketlere inat bakkallara destek 

Hayırseverin günümüzde sayıları oldukça artmış olan market zincirlerine rağmen yine de çalışmaya devam eden bakkallara destek olmak için böyle birşey yaptığı öğrenildi.

 “Hep diğer şehirlerde duyuyorduk. Hem Karacasu gibi küçük bir ilçede ortaya çıkması hem de çarşıya bu kadar uzak noktada bulunan bakkalımızı arayıp bulması gerçekten çok değerli….”

Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter