Kuşadası Haber: Dur ihtarına uymadı, 20 KM Kaçtı

Kuşadası Haber: Dur ihtarına uymadı, 20 KM Kaçtı

Kuşadası haberleri, Kuşadası’na bağlı Yeniköy Mahallesi’nde yaşanan olayda, bir araç dur ihtarına uymadı. Polis ekiplerinin takibi ile 20 kilometre kadar kovalanan şahıs yakalandı. Olay geçtiğimiz gün Kuşadası’nda Jandarma kontrol noktasında yaşandı. Kontrol amacıyla bir araca dur işareti yapan Jandarma ekibi, ihtarı dinlemeyerek yoluna devam eden aracı polis ekiplerine bildirdi.

Polis Ekipleri Sevk Edildi

Olayın bildirilmesinin ardından olay mahalline intikal eden ekipler, aracı yakalamak için çaba gösterdi. Bir polis kontrol noktasında da dur ihtiyarına uymayan araç arından çevre yoluna çıkarak kaçmaya çalıştı. Kuşadası Selçuk & Hastane kavşağında polis ekiplerinin oluşturduğu bariyerden geçmek için yolun kenarına yanaşan araç su kanalına düştü. Araçtan indirilerek yakalanan sürücünün ehliyetinin olmadığı ve bu yüzden kaçtığı öğrenildi.
Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter