Nazilli Haber: Balkondan düşen çocuk yaralandı.

Nazilli Haber: Balkondan düşen çocuk yaralandı.

Nazilli haberleri, Nazilli ilçesi Sümer Mahallesi’nde bir apartmanın ikinci katında yaşayan 9 yaşındaki çocuk akşam saatlerinde balkondan aşağı düştü. Olay sonrası yaralanan çocuk hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre olay Nazilli / Sümer Mahallesi’nde meydana geldi. Kemal Arap isimli çocuk evinin balkonundan bir anlık dikkatsizlik sonucu düştü. Aşağıya düşerek yaralanan çocuk hemen hastaneye kaldırıldı ve tedaviye alındı.

Arkadaşlarıyla Konuşurken Aşağı Düştü

Olay yerinden alınan bilgiye göre Kemal Arap balkondan aşağıdaki arkadaşlarıyla görüştüğü sırada çamaşır iplerine ağırlığını vermişti. Ağırlığını verdiği iplerin yetersiz gelmesi sonucu korkuluklardan bir anda aşağı sarkan Kemal Arap, dengesini yitirerek aşağıya düştü. 6 Metreden fazla yükseklikte olan balkondan düşen çocuğun ağır yaralandığı belirtildi. Olay yerine sağlık ve polis ekiplerinin intikal etmesinin ardından 9 yaşındaki çocuk Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Etiketler:
Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter