Aydın Haber: Viraja Hızlı Giren Vinç Yan Yattı

Aydın Haber: Viraja Hızlı Giren Vinç Yan Yattı

Yüklü halda olan vinç, viraja sert girince ağırlık sebebiyle yan yattı.

Aydın’da meydana gelen olayda kablo makarası yüklü ağır tonajlı araç, sürücüsünün bir anlık dalgınlığı sebebiyle trafikte kargaşa oluşmasına neden oldu. Sabah saatlerinde yaşanan olayda, otoban girişinde manevra yapan ve hızını kontrol edemeyen araç ağır makaraların oluşturduğu kuvvet ile yan yattı. Bir anda yola savrulan kablo makaraları ise diğer trafikte bulunan herkes için tehlike oluşturdu.

Aydın Haber: Dev Makaralar Yola Savruldu

Alınan bilgiye göre İncirliova istikametinde hareket eden araç, otoban kavşağında dönmek istedi fakat yüksek hıza sahip olması sebebiyle araç yan yattı. 33 CHT 24 Plakalı vincin üzerinde yüklü olan kablo makaraları ise bu sırada devrilerek dola savruldu. Yolda yuvarlanan dev makaralar ise trafiği tehlikeye attı. Olay yerine gelen ekipler trafiği kontrol altına alırken, çağırılan yardımcı vinç ile makaralar yoldan toplandı.
Etiketler:
Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta

1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter