Anka Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Anka Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Average Reviews

Hakkında

Merkez Anka Kız Öğrenci Yurdu Bilgileri

Aydın İl Rehberi, Aydın’ın şehir rehberi ile Aydın‘daki Merkez Anka Kız Öğrenci Yurdu bilgileri ve Aydın Öğrenci Yurdu telefon numaraları, ADÜ Anka Kız Öğrenci Yurdu konum bilgileri, Merkez Anka Kız Yurtları hakkında detaylı haberler, Anka Kız Öğrenci Yurdu güncel haberleri yer almaktadır. Öğrenci yurtları ve daha fazlası için arama kutusunu kullanabilirsiniz. Merkez Anka Kız Yurdu işletme bilgileri ise detaylı olarak yazımızda yer almaktadır. Anka Kız Öğrenci Yurdu telefon numarası 0 (256) 212 09 77 ve 0 (505) 987 09 09 ve Anka Kız Yurdu adresi Kurtuluş Mahallesi İzmir Bulvarı No:12 Efeler / AYDIN şeklindedir.
Aydın’da öğrencilik ve yaşama dair önemli detayları öğrenirken, güvenle konaklayacağınız bir yere ihtiyaç duyarsınız. Anka Kız Öğrenci Yurdu sizin için bu hizmeti sunuyor. Etüd ve TV salonları ile sosyal olabileceksiniz ve çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme gibi işlerinizi istediğiniz zaman gerçekleştirebileceksiniz. Aydın kız öğrenci yurdu anlamında oldukça zengindir ancak kapsamlı bir hizmet ağı ve güvenilir bir seçenek her zaman karşınıza çıkmayacaktır. Üstelik kalite ve hizmet ağı çerçevesinde bakıldığında uygun fiyatlı yurt kapsamına alındığını göreceksiniz. Aydın’da konaklama sizin için artık bir dert olmaktan çıkacak. Veliler, çocuklarını güvenle, emin ellere emanet ederken, öğrenciler de öğrenimlerine konsantre olabilecekleri konforlu bir konaklama gerçekleştirecekler.

Anka Kız Yurdu Aydın

Anka Kız Yurt Aydın il rehberinde yer alan onlarca listeleme ve güncel bilgilerden biridir. Anka Kız Yurdu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için burayı ziyaret eden kullanıcılardan biriyseniz Anka Kız Yurtları hakkında Aydın İl Rehberi aracılığı ile Aydın Öğrenci Yurtları aracılığıyla işlem yapabilirsiniz ve yurt ile iletişim kurabilirsiniz. Merkez Öğrenci Yurdu telefon numarası için firma bilgilerini kullanabilirsiniz. Daha fazla yurt keşfetmek için, Aydın Öğrenci Yurtları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
anka kız öğrenci yurdu
Anka Kız Yurtları Aydın

Fotoğraflar

Harita

Today Closed UTC+3

10:00 - 20:00
 • Monday
  10:00 - 20:00
 • Tuesday
  10:00 - 20:00
 • Wednesday
  10:00 - 20:00
 • Thursday
  10:00 - 20:00
 • Friday
  10:00 - 20:00
 • Saturday
  10:00 - 20:00
 • Sunday
  10:00 - 20:00

İşletme Doğrulama

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business.

Kategoriler

Etiketler

İstatistik

40 Views
0 Rating
0 Favorite
0 Share
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Müjde!!  Aydın Tren Saatleri duyuruldu. 2021 Mart Aydın Denizli İzmir Tren Seferleri ve Saatleri web sitemizde yayında! Trenler 20 Mart Cumartesi gününden itibaren seferlere başlayacaktır.
Notibell
2021 Mart Sarı otobüs saatleri yayınlandı. Güncel sarı otobüsler hafta sonu saatleri ile beraber kullanılabilir olacak.
Notibell
Varyant koronavirüs'e karşı kişisel önlemlerinizi almayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.
facebook twitter